Menüü

Restoran

inimene al.19€

EKSTRA MAAGIAGA JÕULUMENÜÜ

Jõulumaagia - see on vaikne. Sa ei kuule seda, aga tajud seda. Ja see tunne on tuttav...
Sama mõte kannab ka Meri Resto kolmekäigulist jõulumenüüd maitstes. Tuttavad maitsed erilises võtmes, mis viivad sind tagasi lapsepõlve pühade aega.

Pühad on koosolemise, kokkusaamise ja aasta kokkuvõtete tegemise aeg - oleme koostanud erilise buffet pühademenüü gruppidele alates 20 inimest

al. 115€

MAAGILINE AASTAVAHETUS MERI SPA HOTELLIS︱RISTO PAISTE BÄND & DJ MIKK SAARELA

Aasta vahetamises on alati killuke maagiat, kas pole? Kuidas kõlab aasta 2024 vastu võtmine 7 maa ja mere taga, Kuressaare lahe kaldal Meri Spa Hotellis; paigas, kus ei ole puudust ühestki mugavusest?
Sind ootavad imelised spaavõlud Saaremaa uusimas spaas, keha ning meelt kosutavad hoolitsused meie heaolukeskuses, kõigi mugavustega numbrituba ning restoran, kus lisaks imelistele vaadetele merele ja Kuressaare lossile serveeritakse suussulavaid roogi.
Aasta viimasel õhtul ootame sind pidulikult meeleolukule aastavahetuse peole, kus sind ootab kütkestavaid maitseid täis külluslik buffet õhtusöök ning Saaremaa viimase aja populaarseim tantsubänd - Risto Paiste Bänd - kes toob publikuni lisaks oma lugudele ka uuemaid ja vanemaid tuntuid tantsupalu omas võtmes. Õhtut juhib imetlusväärse energiaga andekas Mikk Saarela.

al. 3,50€

MAITSEV LÕUNAPAKKUMINE IGAL TÖÖPÄEVAL

Vähemalt üks kvaliteetne paus päevas - luba endale mereäärne lõuna hoolikalt valitud toorainest, mil töömõtete vahele kõigile meeltele jõu ja inspiratsiooni kogumiseks puhkuse anda saad. Meri Restos ootab sind esmaspäevast reedeni 12:00-15:00 maitsev lõunapakkumine - praad, supp ja magustoit. Päevapakkumise hinnas sisaldub maitsevesi, sai ja leib, peakoka maitsevõi ja salatibuffee. Menüü kujuneb vastavalt sellele, mida merel ja kohalikel taludel parajasti pakkuda on - hoia silm peal meie sotsiaalmeedial, et näha, mis parajasti pakkumises on!

ÜHELE al. 22€

KAHE-VÕI KOLMEKÄIGULINE MEREVAATEGA ÕHTUSÖÖK

Me ise loome enda reaalsuse ja elu ilu. Kuidas kõlab järgnev: sina ja tema, kaks käiku suussulavaid maitseid ning lõputud vaated merele, jahisadamale ja Kuressaare lossile?
Pearoa saate valida vastavalt eelistusele ning õhtusöögi lõpetab me külastajate lemmikmagustoit - halvaa unelm - halvaakreem, halvaajäätis, halvaa besee, vaarikas.