Menüü

Eripakkumised

inimene al.19€

EKSTRA MAAGIAGA JÕULUMENÜÜ

Jõulumaagia - see on vaikne. Sa ei kuule seda, aga tajud seda. Ja see tunne on tuttav...
Sama mõte kannab ka Meri Resto kolmekäigulist jõulumenüüd maitstes. Tuttavad maitsed erilises võtmes, mis viivad sind tagasi lapsepõlve pühade aega.

Pühad on koosolemise, kokkusaamise ja aasta kokkuvõtete tegemise aeg - oleme koostanud erilise buffet pühademenüü gruppidele alates 20 inimest

al. 115€

MAAGILINE AASTAVAHETUS MERI SPA HOTELLIS︱RISTO PAISTE BÄND & DJ MIKK SAARELA

Aasta vahetamises on alati killuke maagiat, kas pole? Kuidas kõlab aasta 2024 vastu võtmine 7 maa ja mere taga, Kuressaare lahe kaldal Meri Spa Hotellis; paigas, kus ei ole puudust ühestki mugavusest?
Sind ootavad imelised spaavõlud Saaremaa uusimas spaas, keha ning meelt kosutavad hoolitsused meie heaolukeskuses, kõigi mugavustega numbrituba ning restoran, kus lisaks imelistele vaadetele merele ja Kuressaare lossile serveeritakse suussulavaid roogi.
Aasta viimasel õhtul ootame sind pidulikult meeleolukule aastavahetuse peole, kus sind ootab kütkestavaid maitseid täis külluslik buffet õhtusöök ning Saaremaa viimase aja populaarseim tantsubänd - Risto Paiste Bänd - kes toob publikuni lisaks oma lugudele ka uuemaid ja vanemaid tuntuid tantsupalu omas võtmes. Õhtut juhib imetlusväärse energiaga andekas Mikk Saarela.

al. 69€

PEREPUHKUS WOW KÜLALISKESKUSE KÜLASTUSEGA

Millal viimati terve perega midagi tõeliselt vahvat ette võtsid?
Sinu järgmine perepuhkus on vaid kliki kaugusel - piiramatud vee- ja saunamõnud, hotelli lähedal asetesevad põnev Kuressaare loss ning mänguväljakud ning pääsmed WOW Elamuskeskusesse, kus avastamisrõõmu jagub tervele perele lausa tundideks!

TOA LISATASU 40€

PRIVAATNE SAUNAPAKETT

..sest mis on üks Saaremaa puhkus ilma saunata? Meie kaasaegsed ja hubased saunasviidid on ruumikalt kahetoalised ning nagu nimigi ütleb, oma privaatse saunaga.
Kuidas kõlab suurepärase merevaate nautimine oma numbritoa rõdult pärast korralikku leili? 

kahele al. 99€

MEELTE PUHKUS: PUHKUS ÕHTUSÖÖGIGA

Miks maitseb toit ilusa vaatega veel paremini? Osad arvavad, et üks meel saab niimoodi puhata ning teine - maitsemeel - seega paremini keskenduda. Teaduslikku vastust me ei tea, seega tule ja katseta, kas see on vaid laialt levinud arvamus või on siin tõepõhi all. Tule ja puhka enda kõiki meeli, meil siin mere ääres!