Menüü

KÄTE- JA JALGADE HOOLITSUSED

PARAFIINI HOOLITSUS KÄTELE 20 min

25€

Parafiinihooldus põhineb parafiini suurel soojusmahutuvusel ja rikkalikul õlide sisaldusel. Minisaunana toimiv parafiin kergendab niisutavate ainete tungimist naha sügavamatesse kihtidesse. Parafiinimask parandab vereringet, tasandab naha pindmisi kortse, elustab ja toidab küünenahka ning ergutab küünekasvu, leevendab lihaspingeid ja tagab kätele kohese heaolutunde.

SPA MANIKÜÜR KOOS GEELLAKIGA 75 min

45€

Küünenahkade korrastamine, viilimine, poleerimine, lakkimine, kerge massaaž, rikkalik naha elastsust parandav ja hooldav kreem.

SPA PEDIKÜÜR 60 min

45€

Hoolitsus sisaldab rahustavat jalavanni, lõõgastavat massaaži jalgadele ja pediküüri, mille käigus eemaldatakse surnud naharakud ja korrastakse küünenahad. Pediküüri lõpus kantakse jalgadele niisutav ja jahutav kreem. Spa pediküür ei sisalda varbaküünte lakkimist.

SPA PEDIKÜÜR KOOS GEELLAKIGA 75 min

60€

Põhjalik hoolitsus jalgadele, mis sisaldab rahustavat jalavanni, lõõgastavat massaaži ja pediküüri, mille käigus eemaldatakse surnud naharakud ja korrastakse küünenahad.
Pediküüri lõpus kantakse küüntele geellakk ning niisutav kreem jalgadele.

PARAFIINI HOOLITSUS JALGADELE 20 min

25€

Parafiin muudab naha siidiselt pehmeks – parafiinihooldus põhineb parafiini suurel soojusmahutuvusel ja rikkalikul õlide sisaldusel. Minisaunana toimiv parafiin kergendab niisutavate ainete tungimist naha sügavamatesse kihtidesse. Parafiinimask parandab vereringet, tasandab naha pindmisi kortse, elustab ja toidab küünenahka ning ergutab küünekasvu, leevendab lihaspingeid ja tagab kohese heaolutunde.

TAI JALATALLA PUNKTMASSAAŽ 45 min

54€

Tai jalamassaaž eesmärk on organismi funktsioonide taastamine, häirete kõrvaldamine ja organismi süsteemide tasakaalustamine. Jalamassaaž annab ka sügava lõdvestuse ning avaldab väga head mõju närvisüsteemile, aitab unehäirete korral. Jalatallal paikneb palju närvilõpmeid. Mõjutades vastavaid tsoone ja punke, saab tõsta organismi vastupanuvõimet, saavutada märgatavat positiivset muudatust organismis, maandada stressi, tõsta organismi toonust.