Menüü

MASSAAŽID

MERI KLASSIKALINE MASSAAŽ 60 min

49€

Klassikalise massaaži toimel paranevad vere- ja lümfiringe ning ainevahetus, tugevneb immuunsussüsteem, väheneb lihaspinge ja stress.

MERI A’LA CARTE MASSAAŽ 45 min

40€

Massaaž Sinu soovitud kehapiirkonnale. Anna massöörile teada, milline Sinu keha piirkond enim pingetest vabanemist nõuab ning ta saab keskenduda spetsiaalselt probleemsetele kohtadele – olgu selleks kael, jalad, alaselg või pea.

LÕÕGASTAV MASSAAŽ 30 min

32€

Poole keha massaaž, kus kasutatakse klassikalise massaaži võtteid.

ANTI-STRESS MASSAAŽ 60 min

55€

Massaaž lavendli eeterliku õliga. Lavendel on tuntud loodusliku valuvaigisti ja lihaspingete leevendajana sajandeid – pärast lõõgastavat tundi saabub tõeline meelerahu.

TRIMMIV MASSAAŽ 60 min

55€

Tsitruseliste eeterlike õlidega spetsiaalsete võtetega läbiviidav salendav tselluliidi massaaž – segu apelsini, greibi ning sidruni eeterlikest õlidest aitavad parandada ainevahetust ning vereringet.

PEA-JA KAELAMASSAAŽ 30 min

32€

Kaotab pinge silmades, aitab unetuse korral ning parandab kontsentreerumisvõimet. Massaaž leevendab pingeid tänapäeva inimeste kõige sagedamini muret tekitavates pingepunktides, võideldes peavalu ja kinniste kaelasoontega.

LAAVAKIVI MASSAAŽ 75 min

69€

Laavakivimassaaž viiakse läbi kuumade laavakivide ja eriliste õlisegudega. Soojusega avanevad ka energiakanalid ja vabanevad energiablokid ning kogu organismis tõuseb toonus ja energia tasakaalustub – suurepärane viis reguleerimaks seede-, ainevahetuse- ja hormoonsüsteemi.

LASTEMASSAAŽ 20 min

25€

Kerge massaaž, mis aitab lõõgastuda ning taastada jõuvarusid pere pisematel.

INDIA PEAMASSAAŽ 45 min

49€

Masseeritakse kõrge kvaliteediga spetsiaalsete aroomiõlidega energialiine ja -punkte. Hoolitsus haarab õlad, käsivarred, kaela ja pea. Massaažil on energiat stabiliseeriv efekt, see parandab vere- ja lümfiringet ning on depressioonivastane.