Menüü

BASSEINID

Meri Spa Hotelli spaa hõlmab endas 5×15 m2 sisebasseini, 8×3 m2 arvukate düüžidega massaažibasseini, lastebasseini, lõõgastavat mullivanni ja karastavaid külmaveepangesid.

SUUR BASSEIN

5x15m suuruses basseinis leidub mitmeid erinevaid lõõgastavaid massaažidüüže ning kosk. Lisaks on bassein varustatud vastuvooleseadmega, mis on suurepäraseks abiliseks neile, kes veest lisaks lõõgastusele kehale ka füüsilist koormust otsivad.
Vee temperatuur: 28°C

MASSAAŽIBASSEIN

8×3 meetrise basseini akupunktuur massaažidüüsid võimaldavad saada osa kontsentreeritud massaažikogemustest – lisaks basseini külgedele on masseerivad seadmed ka põhjas, et ka kõige väsinumad jalad saaksid vee poolt muditud. Vee temperatuur: 32°C

LASTEBASSEIN

3x3m suurune lastebassein on mugavalt eraldatud massaažibasseinist – lapsevanemad saavad soovi korral mugavalt enda pisikestel silma peal hoida.
Lastebasseini vee temperatuur on 32°C ning ohutu sügavusega – 0,3 meetrit.

MULLIVANN

Mullivannis mõnuledes ei tule me sageli selle pealegi, et peale lõõgastuse on see kasulik ka meie füüsilisele tervisele. Vibratsioon vannis vähendab lihasvenitusi, vähendab survet veresoontele ja ühtlasi annab panuse ka terve vereringe paranemisele. Samuti on mullivannil tõestatud hea mõju unetuse puhul, stressi hajutamise ja soolestiku
töö parendamise korral.

KÜLMAVEEPANGED

Kuuma leiliga on aastasadu käinud käsikäes karastus külmas vees või lumes. Selline kontrast tugevdab organismi vastuvõimet haigustele.

default