Menüü

SÜNDMUSTEKESKUS

Meri Spa Hotell on Sinu mistahes sündmuseks parim valik – nii konverentsisaali, kui ka restorani akendest avaneb panoraamvaade Kuressaare lahele, mis loob Sinu külalistele tõelise saarelise tunde.


Meie merevaatega Abruka konverentsiruum on avar ja valgusküllane, mahutab 130 inimest, varustatud kaasaegse tehnika ja kirjatarvetega. Ideaalne keskkond koolitusteks, konverentsideks, nõupidamisteks, koosolekuteks ja tooteesitlusteks.

Restoran Meri –  150 kohaline restoran, kus saab kombineerida maitseelamusi visuaalse naudinguga Kuressaare lahelt. Restoranis on lava ja tehnikavõimalus esinejatele.

Meie mitmekülgne spaa koos eraldi lõõgastusala ja baariga on avatud broneeringutele erasündmusteks alates 21:00.

Meie meeskond on abiks sinu mistahes olulise sündmuse korraldamisel.
Info ja broneerimine: mario@merihotel.ee

Keidi ja Mihkli kihlumine ja vastuvõtt. Palju õnne!

08/09/23

“Tahtsin sel aastal tähistada enda sünnipäeva teistmoodi ning nii toimus pidu Meri Spa Hotelli spaas. Usun, et kõik minu külalised jäid peoga vähemalt sama rahule, kui mina ise! Hotelli töötajad olid imearmsad ja aitasid mul kaasa mõelda toitlustuse ja joogivaliku suhtes, võttes näiteks arvesse, et spaas on tavapärasest soojem, kui näiteks restoranis. Kogu pidu õnnestus ning mis peamine – mõõdus mulle ja minu külalistele täiesti murevabalt. Suur-suur aitäh!

Liina 15/07/23

“Täname nii hotelli kui restorani töötajaid väga sõbraliku vastuvõtu ja teeninduse eest meie pulmapeoga seonduvalt. Kogu korraldusega seonduv koostöö sujus kõikide osapooltega suurepäraselt. Eriti suured tänud Karoliinale, kes kõiki meie soove arvesse võttis ja omalt poolt aidata püüdis. Imeline asukoht mere ääres, kaunis vaade ja loodulik fotosein :)! Jäime väga-väga rahule!

Reena ja Teemar
22/07/2023

KONVERENTS

PRIVAATSPAA

RESTORAN

AVASTA SAAREMAAD

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. LISAINFO NÕUSTUN