Menüü

ERIPAKKUMISED

Siit leiad põnevad uudised ja vastupandamatud eripakkumised.


ÜHELE al. 22€

KAHE-VÕI KOLMEKÄIGULINE MEREVAATEGA ÕHTUSÖÖK

Me ise loome enda reaalsuse ja elu ilu. Kuidas kõlab järgnev: sina ja tema, kaks käiku suussulavaid maitseid ning lõputud vaated merele, jahisadamale ja Kuressaare lossile?
Pearoa saate valida vastavalt eelistusele ning õhtusöögi lõpetab me külastajate lemmikmagustoit – halvaa unelm – halvaakreem, halvaajäätis, halvaa besee, vaarikas.

kahele al. 99€

MEELTE PUHKUS: PUHKUS ÕHTUSÖÖGIGA

Miks maitseb toit ilusa vaatega veel paremini? Osad arvavad, et üks meel saab niimoodi puhata ning teine – maitsemeel – seega paremini keskenduda. Teaduslikku vastust me ei tea, seega tule ja katseta, kas see on vaid laialt levinud arvamus või on siin tõepõhi all. Tule ja puhka enda kõiki meeli, meil siin mere ääres!

al. 69€

PEREPUHKUS WOW KÜLALISKESKUSE KÜLASTUSEGA

Millal viimati terve perega midagi tõeliselt vahvat ette võtsid?
Sinu järgmine perepuhkus on vaid kliki kaugusel – piiramatud vee- ja saunamõnud, hotelli lähedal asetesevad põnev Kuressaare loss ning mänguväljakud ning pääsmed WOW Elamuskeskusesse, kus avastamisrõõmu jagub tervele perele lausa tundideks!

al. 3,50€

MAITSEV LÕUNAPAKKUMINE IGAL TÖÖPÄEVAL

Vähemalt üks kvaliteetne paus päevas – luba endale mereäärne lõuna hoolikalt valitud toorainest, mil töömõtete vahele kõigile meeltele jõu ja inspiratsiooni kogumiseks puhkuse anda saad. Meri Restos ootab sind esmaspäevast reedeni 12:00-15:00 maitsev lõunapakkumine – praad, supp ja magustoit. Päevapakkumise hinnas sisaldub maitsevesi, sai ja leib, peakoka maitsevõi ja salatibuffee. Menüü kujuneb vastavalt sellele, mida merel ja kohalikel taludel parajasti pakkuda on – hoia silm peal meie sotsiaalmeedial, et näha, mis parajasti pakkumises on!