Menüü

Meri Resto uudised ja pakkumised

Igaüks meist väärib üht kohustuste vaba hommikut, lõunat või õhtut, mil iga meelega olla 100% kohal – nautida vapustavaid maitseid, merevaadet ning segamatult enda kaaslase seltskonda.

Ehk leiad idee selliseks ajaveetmiseks just siit?

al. 3,50€

MAITSEV LÕUNAPAKKUMINE IGAL TÖÖPÄEVAL

Vähemalt üks kvaliteetne paus päevas – luba endale mereäärne lõuna hoolikalt valitud toorainest, mil töömõtete vahele kõigile meeltele jõu ja inspiratsiooni kogumiseks puhkuse anda saad. Meri Restos ootab sind esmaspäevast reedeni 12:00-15:00 maitsev lõunapakkumine – praad, supp ja magustoit. Päevapakkumise hinnas sisaldub maitsevesi, sai ja leib, peakoka maitsevõi ja salatibuffee. Menüü kujuneb vastavalt sellele, mida merel ja kohalikel taludel parajasti pakkuda on – hoia silm peal meie sotsiaalmeedial, et näha, mis parajasti pakkumises on!

ÜHELE al. 22€

KAHE-VÕI KOLMEKÄIGULINE MEREVAATEGA ÕHTUSÖÖK

Me ise loome enda reaalsuse ja elu ilu. Kuidas kõlab järgnev: sina ja tema, kaks käiku suussulavaid maitseid ning lõputud vaated merele, jahisadamale ja Kuressaare lossile?
Pearoa saate valida vastavalt eelistusele ning õhtusöögi lõpetab me külastajate lemmikmagustoit – halvaa unelm – halvaakreem, halvaajäätis, halvaa besee, vaarikas.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. LISAINFO NÕUSTUN